Sanayi ve Endüstriyel Baca Sistemleri

CCB_5BEndüstriyel tesislerde, Katı, Sıvı ve Gaz yakıtlı yakıcı cihazların atık gazlarını tahliye etmek için dizayn edilen kendi kendini taşıyan ve Konstrüksiyonlu baca sistemleri olarak adlandırılan uygulamaların, tasarım hesapları yapılarak montajı  yapılmaktadır.

Endüstriyel Baca sistemlerinin montaj uygulaması, belirli bir yöntem dahilinde titizlikle yürütülen çalışmalar ile gerçekleştirilmektedir. Bu tarz sistemlerde montaj mahallinin baca sistemine uygunluğu ön plana çıkmaktadır.

Yapılacak ön çalışma ile temel detayları, rüzgar yükleri, deprem yükleri, titreşim-salınım durumu, iş güvenliği ve genel fiziki durum değerlendirilmesi yapılmaktadır. Endüstriyel bacalar paslanmaz çelik sacdan üretilmektedir. Çift cidarlı bacalarda taş yünü izolasyon kullanılmaktadır.

ETİNOKS  endüstriyel baca sistemlerinde, TS EN 13084-1/-7 ve TS 11382 standartları ve CE SERTİFİKALI üretim gerçekleştirilen bacaların montajını sahip olduğu bilgi birikimi, saha tecrübesi, teknolojik alt yapısı ile Endüstriyel bacaların montajı konusunda sektörünün öncü şirketlerinden biri olmuştur. ETİNOKS tüm faaliyetlerinde olduğu gibi Endüstriyel baca tasarım ve montajında nitelikli personel ve kurumsal alt yapısı ile müşterilerine çözümler üretmektedir.